Kaubakaitsesüsteemid

Me pakume lisaks poe- ja reklaamtarvikutele ka püsiva toitega InVue elektroonilisi kaubakaitsesüsteeme, mis kaitsevad kaupu varguste eest, samas lihtsustavad oluliselt klienditeenindajate tööd.

Turvaseadmeid kasutatakse hinnalisemate kaupade turvaliseks ja atraktiivseks esitlemiseks, et võimaldada klientidel selliseid tooteid nagu sülearvuteid, nutitelefone, tahvelarvuteid jpt. lähemalt uurida ning käsitleda. Siinkohal on oluline märkida, et lisaks tavapärastele (sülearvuti, telefon) on võimalik kaitsta ka näiteks kellasid, arvutimänge, kaameraid, elektroonilisi tööriistu, MP3 –mängijaid, eksponaate jpt.

Kaubakaitsesüsteemid ei ole vaid telekommunikatsiooni või elektroonika poodidele, neid on võimalik kasutada ka suurkauplustes, apteekides, muuseumides, hotellides, restoranides, kohvikutes, väikekauplustes, juveelipoodides, raamatukogudes jne.

Üks võti, unikaalsed koodid osakonnale või tervele poele. Mugavus, mis parandab klientide kogemusi, suurendab müüki ja kaitseb tooteid varguse eest.

Lisaks tootedele ka paigaldust, samuti jagame soovitusi laua /asendiplaanide osas.

Kui meie lehelt sobivat toodet ei leidnud, siis palun saada oma soov meile.