Tele2 Eesti InVue paigaldus 2022

Tele2 Eestis paigaldame me OnePod juhtmevabu lahendusi, mida saab kasutada telefonide, tahvlite ja kõiksugu muude asjade esiletõstmiseks. OnePod jalad kinnituvad lauale klambritega, et neid oleks lihtsam ümberpaigutada, eemaldada või lisada. Selliselt ei jää lauale liimi jäljed ja kleebised ei riku laua pinda. Juhtmevabad sensorid ühenduvad lae alla paigaldatud ZoneManageriga (taldriku kujuline ketas). Tavapäraselt on see valge, kuid Tele2 keskkonda paigaldamiseks värvisime selle mustaks. ZoneManageri on võimalik kasutada ka väljapääsude läheduses sarnaslet traditsioonilistele turvaväravatele. Vasakult videost on näha, kuidas see toimib.

InVue nutilukke on mugav kasutada ja need hoiavad kokku aega. Kõiki lukke on võimalik avada ühe võtmega, mida nimetame OneKey. Sama võtit kasutatakse ka OnePod alarmi peale panemiseks ja maha võtmiseks. Video paremal näitab, kuidas nuki lukke on kasutatud puidust ustel ja sahtlitel. Lukkudel ei ole tavapäraseid toiteallikaid nagu patarei või juhtmega toide. See töötab infrapuna tehnoloogial ja kogu vajaminev impulss luku avamiseks tuleb võtmest.

Autonoomne W2000 kellade lahendus kaitseb kella rihma ja kella ennast üheaegselt ning lisaks võimaldab laadida ja ka vabalt kella käepeale proovida. Sellisel viisil saavad kliendid vabalt ise kaubaga tutvuda kui müügipersonal on hõivatud.

Juhul, kui sul on mõni küsimus selle paigalduse kohta või tahad selle kohta rohkem teada, siis võid jätta oma nime ja e-posti meile paremal või võid otse meile helistada. Telefoni numbri leiad kontaktide lehelt.

et