Elisa Eesti 2022

Elisa Eesti on loonud imelise disaini ja Laimincomil on olnud võimalus aidata seda ellu viia. Tartu Lõunakeskuses olev pood disainiti ümber ning selle käigus paigaldas Laimincom sinna InVue seaemded, mis suurendavad turvalisust ja loovad parema kliendil rahulolu.

Uues disainis kasutatakse OnePOD lahenudsi nii laual kui ka seinal. Nimetatud OnePOD lahendus on lukustatav, mis ei võimalda telefoni või tahvlit selle küljest enda kätte võtta. Samal ajal lukustamata olekus võib seadme võtta ning selle kõljes on 80cm pikkune terasest tross, mis tõmbub ise tagasi ja ei jäta lauale juhtmete poolt tekitatud segadust. Telefoni või tahvli külge liimitakse sensor, mida on võimalik spetsiaalse võtme abil ülejäänud lahenduse küljest eemaldada, et siis diskreetselt uusi telefone välja panna tagaruumis. OnePOD sensorit on võimalik jala peal keerata 360 kraadi, mis võimaldab tahvlitel ja telefonidel olla portree kui maastiku vaates.

Sülearvutite laual on kasutusel Zips lahendus. Laua sisse on peidetud 4 port alarm keskused, mis võimaldavad alarmeerida kuni neli erinevat seadet. Vasakul olevalt pildilt on nähtavad kaks musta täppi laua ees otsal. neid kasutades on võimlik alarm vaigistada kui mõni klient kogemata selle aktiveerib. Zips lahendust on võimalik kasutada paljude erinevate seadmete turvamiseks nagu sülearvutid, kõrvaklapid, elektritööriistad või elektritõukerattad. Elisas kasutatakse seda lahendust veel robottolmuimejatel.

Viimasena on kogu lisavarustus lukustatud piikide otsas olevate StopLok-dega. StopLok on oma olemuselt paindlik ja seda saab kasutada kogu piigi ulatuses paigutades osa kaupa luku ette, mida kliendid saaksid vabalt võtta ja lukustades ülejäänud lukust tahapoole. See on lihtne viis kuidas vähendada vargustest tulenevaid kulutusi.

Samal ajal kui Tartu pood uuenes , aitasime Elisal uuendada ka seitset teist poodi. Uuendamise all peame silmas vanade patarei toitel olevate S950 lahenduste väljavahetamist OnePOD lahendustega. Poe personal oli väga tänulik, kuna uue lahenduse puhul toimus telefonide vahetamine oluliselt kiiremini ja seadmetel ei tulnud enam patareisid vahetada.

Kõiki eelnevaid lahendusi juhiti InVue OneKEY võtmega. Võimalud avada StopLoke, panna peale ja maha võtta alarmi Zips lahenuselt ja OnePOD-delt vähendab müügipersonali stressi leidmaks õiget võtit, et kaubale ligi pääseda. Samuti on tegu väga turvalise lahendusega, kuna 12 tunni mõõdudes aegub võtme salakood ja see muutub kasutuks. Võti toimib ainult selles poes, kus see on määratud töötama.
Kui soovid rohkem teada nende lahenduste kohta, mida kasutasime Elisa poodides, siis jäta meile oma kontaktid ja võtame sinuga ühendust!

Mõned kasutatud piltidest on tehtud Berta Jänese poole. Suur tänu jagamast neid meiega.

et